16.1 C
Pristina
Wednesday, October 5, 2022
- Advertisement -

E zuri gjumi në plazh, e pëson keq bukuroshja 26-vjeçare

Një grua në Bullgari ka përfunduar me lëndime serioze në fytyrë pasi e zuri gjumë me fytyrën e ekspozuar në diell në plazh.

Pasi u zgjua, Sirin Murad pa se lëkura e ballit i ishte kthyer ishte “plastikë”. 26-vjeçarja po merrte rreze dielli pa vënë krem dielli dhe u zgjua gjysmë ore më vonë.

- Advertisement -

Edhe pse kur u zgjua, po ndjente shqetësime në fytyrë, ajo nuk u kushtoi shumë rëndësi dhe vijoi të relaksohej. Ditën tjetër i kuptoi pasojat e veprimeve të saj.

Të nesërmen, e gjithë fytyra e estetistes filloi të rrjepej, duke e lënë të mbuluar me njolla të lëkurës e cila mori ngjyrë të zezë dhe rozë.

Sirin, nga Londra, tha: “Në fillim me të vërtetë nuk ndjeja gjë, thjesht pak dhimbje. Të nesërmen situata u përkeqësua, por u lehtësova kur nisi të rripej. Nuk më dhimbte dhe u ndjeva shumë më mirë.

- Advertisement -

Shtatë javë nga incidenti, e reja nga Londra ndihet më mirë dhe fytyra i është pastruar.

- Advertisement -
Të fundit
- Advertisement -
Lajme të lidhura
- Advertisement -