3.3 C
Pristina
E diel, 27 Nëntor, 2022
- Advertisement -

E zhdukur që nga 2 tetori, Policia kërkon ndihmë për gjetjen e 30-vjeçares

Bashkëshorti i Emine Asip Berishës nga Samdraxha e Suharekës, me datë 02 tetor 2022 ka raportuar për zhdukjen e saj.

Emine Asip Berisha, e lindur me datë 09.06.1992 nga Samadraxha, Suharekë, Republika e Kosovës, për here të fundit është parë nga familjarët e saj me datë 02 Tetor 2022 në mëngjes, kur ka dalë nga shtëpia dhe familjarët më nuk kanë asnjë kontakt me të.

- Advertisement -

Sipas ankuesit VlKTlMA është: Femër, me peshë mesatare, flokët të gjata, 30 vjeçare.

“Personi i raportuar si zhdukur deri me sot nuk është gjet, andaj kërkojmë bashkëpunim nga të gjithë qytetarët, që nëse e shohin personin e njëjtë apo din diçka për vendndodhjen e tij të raportojnë Policin Rajonale në Prizren , apo në cilin do stacion të policisë në Kosovë”, ka bërë thirrje Policia e Kosovës.

- Advertisement -
Të fundit
- Advertisement -
Lajme të lidhura
- Advertisement -