16.7 C
Pristina
Thursday, September 29, 2022
- Advertisement -

E thotë hapur Naim Abazi: Mihrija është me “profi” në shtrat se sa në muzikë

Naim Abazi ka qenë i ftuar në emisionin “Libero” në ATV, ku ka treguar shumë gjëra rreth jetës së tij private dhe profesionale.

Ai pyet edhe për gruan e tij, këngëtaren, Mihrije Brahën, se a është më e mirë në muzikë apo diku tjetër, teksa u shpreh se është më “profi” në shtrat se sa në muzikë.

- Advertisement -

“Aty ku po mendon ti është profi”, tha Naim Abazi.

VIDEO

- Advertisement -
Të fundit
- Advertisement -
Lajme të lidhura
- Advertisement -