20.7 C
Pristina
Monday, August 8, 2022

E rëndë/ Zhduket vajza e veteranit të UÇK-së, kërkohet ndihmë për ta gjetur

Veterani i UÇK-së, Januz Rama tash e disa ditë po njofton në rrjetin social “Facebook”, se vajza e tij, Hasime Rama është humbur.

I njejti ka thënë se vajza e tij vuan nga problemet mendore, dhe gjithashtu u ka bërë thirrje të gjithëve t’i ndihmojnë në gjetjen e saj.

“Vajza Me ka Humbur e Zhdukur HASIME RAMA nga Ferizaji me Smundje Mendore e Miturë Nese e Shifni Lajmroni Policin e Kosoves 192.112. Lusë Shokë e Dashamir e Kombi imë Shqiptarë 044667968 Shperdani”, shkruhet në postimin e tij.

Të fundit
Lajme të lidhura