fbpx
-0.3 C
Pristina
E enjte, 9 Shkurt, 2023

E rëndë në Gjermani, shqiptari privon nga jeta ish-gruan, i shkoi në vendin e punës dhe e qëlloi për vdekje

- Advertisement -

Duhet Lexuar

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e sotme në Markdorf të Gjermanisë, ku një shqiptar ka shkuar të vendi i punës së ish-gruas dhe e ka qëlluar për vdekje

47-vjeçari shqiptar është arrestuar nga policia dhe ndodhet në paraburgim. Kjo është bërë e ditur nga prokuroria publike në Konstanz dhe selia e policisë në Ravensburg në një deklaratë të përbashkët.

Gjithashtu thuhet se është ngritur një grup hetimor për zbardhjen e krimit. Policia dyshon se dëshmitarët e kanë parë krimin, por janë larguar nga vendi i ngjarjes para se të mbërrinte policia dhe bën apel se kushdo që ka parë diçka duhet të denoncojë.

- Advertisement -

Sipas raporteve, burri mësohet se ka qëlluar 44-vjeçaren në gjendje të dehur. Ajo ka ndërruar jetë në vend. Nga sulmi nuk ka persona të tjerë të lënduar dhe motivi i krimit është ende i paqartë.

- Advertisement -

Të fundit

Luftë për të jetuar, 70 orë nën rrënoja, shpëtohet vogëlushi në Turqi, përlot ekipin: Nesër kam shkollë

Historitë njerëzore që zbulohen pas tërmetit në Turqi sa herë që ekipet e shpëtimit arrijnë të nxjerrin një person...
- Advertisement -

Më shumë

- Advertisement -