14.4 C
Pristina
Tuesday, September 27, 2022
- Advertisement -

E rëndë: Ndërron jetë punëtori i ndërtimtarisë që u rrëzua sot në Skënderaj

Rajoni ka mësuar se punëtori i cili u rrëzua sot në vendin e punës në Skënderaj, ka ndërruar jetë.

Rastin e ka konfirmuar zëdhënësi i Policisë, Avni Zahiti.

- Advertisement -

“Rreth orës 16:00, është raportuar se në rrugën ” Ahmet Delia” në Skenderaj, nga një objekt në ndërtim e sipër është rrëzuar dhe ka pësuar lëndime viktima (punëtor) i moshes rreth 60 vjeçar, i njëjti me urgjencë është dërguar në QKUK.

Ndërsa rreth orës 20:30, nga QKUK është njoftuar se i Iënduari R.R., 60 vjeçar, ka ndërruar jetë. Me urdhër të prokurorit trupi i pa jetë është dërguar në obduksion”./rajoni.org

- Advertisement -
Të fundit
- Advertisement -
Lajme të lidhura
- Advertisement -