7.7 C
Pristina
E martë, 6 Dhjetor, 2022
- Advertisement -

E rëndë, ishte “live” duke prezantuar emisionin e tij në radio, gazetari ndërron jetë papritur

Një gazetar britanik, Tim Gough, ka ndërruar jetë papritur ndërsa ishte në transmetim me emisionin e tij në radio.

- Advertisement -

Fillimisht emisioni u ndërpre papritur për disa minuta, ndërsa më pas nisi një listë më këngë, por zëri i 55-vjeçarit nuk u dëgjua më.

“Jemi të dëshpëruar t’ju informojmë se miku ynë i dashur dhe drejtuesi i mëngjesit Tim Gough ndërroi jetë sot teksa prezantonte emisionin e tij. I dërgojmë dashurinë tonë familjes së tij, djalit, motrës, vëllait dhe nënës së tij. Tim bëri atë që donte. Ai ishte 55 vjeç”, shkoi në llogarinë e Twitter-it stafi drejtues i radios./Express

- Advertisement -
Të fundit
- Advertisement -
Lajme të lidhura
- Advertisement -