fbpx
9.8 C
Pristina
E enjte, 8 Dhjetor, 2022
- Advertisement -

E papritur në emisionin live në RTK, i nervozuar mysafiri braktis studion

Një mysafir i ftuar në RTK për të analizuar situatën e sigurisë në vend pas vendimit të Qeverisë për targat ka braktisur studion në mënyrë demonstrative.

Eksperti i sigurisë Fatmir Qollakaj është ndjerë jo i respektuar nga televizioni publik, dhe për këtë ka braktisur studion, në mënyrë demonstrative. Kjo situatë ka ndodhur pasi ai kishte pritur mbi 30 minuta, dhe edhe pas kësaj moderatori i kishte kërkuar që të priste edhe pak pasi po tentonin të bënin një lidhje të drejtpërdrejtë me gazetarin nga terreni.

- Advertisement -

“Unë në mënyrë demonstrative po dal nga studio, për me tregu se nuk jeni serioz fare, duke e lënë një njeri me pritë mbi 35 minuta pas orës 11 të natës, prandaj unë po shkoj”, ka thënë Qollakaj, duke hequr vetë mikrofonin, paksa i nervozuar.

VIDEO

- Advertisement -
Të fundit
- Advertisement -
Lajme të lidhura
- Advertisement -