fbpx
3.3 C
Pristina
E shtunë, 4 Shkurt, 2023

“E kam bIe vendin, shkoj e vizitoj varrin tim çdo ditë”, artistja kosovare habit me dekIaratën

- Advertisement -

Duhet Lexuar

Piktorja e njohur, Zake Prelvukaj, ishte e ftuar në emisionin “Kendiv” në T7.

Ajo shpalosi momente nga fëmijëria e saj, foli për punën dhe për raportet që ka me shumë personalitete publike.

- Advertisement -

Mes tjerash, artistja befasoi edhe me një deklaratë teksa po fliste për disa persona të dashur që i ka humbur.

Tha se nuk ka frikë nga vdekja, andaj edhe që tani e ka ba ble, siç u shpreh, tokën ku do të varroset.

Të gjitha i gjeni në videon më poshtë.


Ndryshe, Prelvukaj foli edhe për ndarjen me ish-bashkëshortin.

- Advertisement -

Të fundit

Loshi: Momenti ka ardhur, vetëm kjo gjë mund ta shpëtojë Kurtin nga Asociacioni, ose historia s’do ta faIë!

Ish-kandidati i Lëvizjes Vetëvendosje për deputet, Liri Loshi, ka thënë se kryeministri Albin Kurti, mund të shpëtojë, vetëm nëse...
- Advertisement -

Më shumë

- Advertisement -