8.6 C
Pristina
E diel, 4 Dhjetor, 2022
- Advertisement -

E injoroi Rexhep Selimin, Pozhari i kthehet ‘keq’ Isa Mustafës pas vizitës në Hagë!

Ish-kryeministri, Isa Mustafa ka njoftuar së në fillim të kësaj jave ka vizituar ish-krerët e UÇK-së në Hagë.

Ai në shkrimin e tij të publikuar në Facebook përmendi ish-presidentin Thaçi dhe ish-kryeparlamentarët Veseli dhe Krasniqi, por nuk e përmendi ish-deputetin e LVV-së, Rexhep Selimi.

- Advertisement -

Kjo gjë, nxiti reagimin e analistit Xhevdet Pozhari, i cili ia rikujtoi Mustafës se edhe Rexhep Selimi ka qenë aty.

Pozhari ironizoi me Mustafën, duke e pyetur mos është përmalluar vetëm për ata tre të tjerët.

“Edhe Rexhep Selimin e ke pas aty! Apo, je përmalluar veç për të tjerët?”, shkroi ndër të tjera Pozhari.

- Advertisement -

Isa Mustafa njofton se ka vizituar Thaçin, Veselin e Krasniqin: Janë mirë dhe të mbushur me idealizëm, të bindur në pafajësinë e tyre

 

- Advertisement -
Të fundit
- Advertisement -
Lajme të lidhura
- Advertisement -