19 C
Pristina
Wednesday, June 19, 2024

E dhimbshme: Vdes në moshë të re i riu nga Skenderaj

- Advertisement -

Ka ndërruar jetë në moshë të re mërgimtari, Besnik Hajrizi nga fshati Kotorr i Komunës se Skenderajt, shkruan portali rajoni.org.

- Advertisement -

Besniku jetonte në Gjermani.

Lajmin për vdekjen e tij e kanë dhënë familjarët, të afërmit dhe shokët e të ndjerit.

- Advertisement -

Postimi i plotë:

Ah bre Bes qe shpirtin ma kpute e shpejt shkove n’mat mirin vend Xhehnet😔

Ka me na mungu disponimi e buzeqeshja jote Tezaku jem

- Advertisement -

Shpirti yt i bardhe Drite past🤲🏽💔

U takofshim n’xhehnet ishallah🤲🏽🕊

- Advertisement -
Lajmet e fundit
- Advertisement -
Lajme të lidhura
- Advertisement -