15.7 C
Pristina
Wednesday, September 28, 2022
- Advertisement -

E dhimbshme, vdes gjimnazisti nga Obiliqi

Kryetari i Obiliqit, Xhafer Gashi, njofton për vdekjen e nxënësit të të klasës XII/3 të Gjimnazit “17 Shkurti”, Tafil Bajrami.

- Advertisement -

Në postimin e tij, Gashi shpreh ngushëllimet më të sinqerta për familjen Bajrami, për mësimdhënësit dhe nxënësit e Gjimnazit “17 Shkurti.

“Shpirti i tij u prehtë në paqen e amshueshme, e familjes Zoti ia shtoftë gajretin që të përballojnë këtë dhimbje”, shkruan ai.

Postimi i plotë:

- Advertisement -
Të fundit
- Advertisement -
Lajme të lidhura
- Advertisement -