8.6 C
Pristina
E diel, 4 Dhjetor, 2022
- Advertisement -

E dhimbshme: Vajza nga Skenderaji që vdiq sot është bija e ish-ushtarit të UÇK-së dhe pjesëtarit të FSK-së

Një lajm i kobshëm është dhënë sot nga gjimnazi i Mitrovicës “Frang Bardhi”.

- Advertisement -

Ka vdekur gjimnazistja nga Skenderaji, Fjolla Dervishaj.

Sipas njoftimit të shkollës, tregohet se varrimi bëhet sot në fshatin Kastriot të Skënderajt.

Siç mësohet e ndjera është vajza e ish-ushtarit të UÇK-së që tani është pjesëtar i FSK-së, Naser Dervishaj.

- Advertisement -
Të fundit
- Advertisement -
Lajme të lidhura
- Advertisement -