fbpx
-0.6 C
Pristina
E hënë, 30 Janar, 2023

E dhimbshme: Ndërron jetë profesoresha në moshë të re

- Advertisement -

Duhet Lexuar

Ka ndërruar jetë prof. Erida Kurshumlija, shkruan portali Rajoni.org.

E ndjera ka qenë profesoreshë dhe kampione e vrapimit në maratona ndërkombëtare.

Për vdekjen e saj kanë reaguar shumë miq, të afërm e familjarë.

- Advertisement -

Varrimi i të ndjerës do të bëhet nesër në ora 15:30 në komunën e Obiliqit, fshati Leshkoshiq./rajoni.org

Njoftimi mortor nga babai i saj:

Te nderuar familjar miq dhe dashamir ju njoftoje se sot vajza ime Erida Kurshumlija ka nderruar jete dhe varrimi i saj eshte neser ne Komunen e Obiliçit ne fashtin Leshkoshiq ne oren 15:30!
Lulzofsh ne lulet e Xhehnetit Vajza ime, do te kujtojm me mall deri ne fryren tone te fundit…
Gjithmone do kesh vend ne zemrat tonat.

Nga miqtë:

- Advertisement -

- Advertisement -

Të fundit

Deputeti i VV-së: Haradinaj, partneri i parë i Zajednicës

Deputeti i Lëvizjes Vetëvendosje, Salih Zyba ka shpërndarë një postim të ish-kryeministrit Ramush Haradina, duke thënë se ai është...
- Advertisement -

Më shumë

- Advertisement -