3.3 C
Pristina
E diel, 27 Nëntor, 2022
- Advertisement -

E dhimbshme: ndërron jetë në moshë të re drenicasi, lë pas gruan dhe 4 fëmijë

Ka ndërruar jetë në moshë të re, Florim Shala nga Kopiliqi i Poshtëm i Skenderajt, shkruan portali rajoni.org.

- Advertisement -

Lajmin për vdekjen e tij e kanë dhënë familjarët, të afërmit dhe shokët e të ndjerit.

Ai ka vdekur tragjikisht si rezultat i një aksidenti në vendin e punës.

Rajoni mëson se i ndjeri ka lënë pas gruan dhe 4 fëmijët.

- Advertisement -

Njoftomi i plotë:

Tê Allahut jemi,te ai do te kthehemi
Zoti te falt Xhenetin florim 😭😭😭
Ngushllime Familjes Shala dhe mbarë shoqeris
Prehu ne paqë shko im. Florim Shala

- Advertisement -
Të fundit
- Advertisement -
Lajme të lidhura
- Advertisement -