fbpx
-0.6 C
Pristina
E hënë, 30 Janar, 2023

E dhimbshme: Ky është 44-vjeçari që u gjet pa shenja jete në Prishtinë

- Advertisement -

Duhet Lexuar

Pak më parë u raportua për një rast tragjik që ka ndodhur mbrëmë në lagjen Lakrishte në Prishtinë, ku një person është gjetur pa shenja jete.

Sinjali mëson se viktima është 44-vjeçari, Shpend Kërnja.

- Advertisement -


Kërnja vuante nga një sëmundje e rëndë dhe dyshohet se gjatë ditës së djeshme ai kishte konsumuar disa tableta. Vdekjen e të ndjerit e ka konstatuar mjeku i ekipit mjekësor të Emergjencës të cilët dolën në vendin e ngjarjes.

Lidhur me rastin është njoftuar edhe Policia, të cilët kanë dalë në vendin e ngjarjes ku kanë kontaktuar me familjarët e të ndjerit.

Me urdhër të prokurorit, trupi i pajetë i viktimës është dërguar në Institutin e Mjekësisë Ligjore për obduksion dhe rasti është cilësuar ‘Hetim i vdekjes’.

- Advertisement -

Të fundit

OVL-UÇK – presidentit kroat: Sa për Kroacinë e bashkësinë ndërkombëtare Kosova do të ishte ende në Jugosllavi

Ushtruesi i detyrë së kryetarit të Organizatës së Veteranëve të UÇK-së, Faton Klinaku ka thënë se po të mos...
- Advertisement -

Më shumë

- Advertisement -