8.1 C
Pristina
Friday, October 7, 2022
- Advertisement -

E dhimbshme, ky është 28 vjeçari që vdiq pasi ra nga ndërtesa në Prishtinë

jë punëtor i moshës rreth 30-vjeçar ka humbur jetën sot në mëngjes pasi është rrëzuar nga një objekt ndërtimi në Prishtinë.

Arbnor Berisha ishte nga komuna e Malishevës.

- Advertisement -

Të afërm të të ndjerit kanë postuar fotografinë e Arbnorit në rrjetet sociale.

Me poshtë e gjeni njoftimin e plotë të postuar në Facebook:

Njoftim:Ju njoftojmë,se sot në orët e hershme të mëngjesit nê vëndin e punës ka ndërruar jetë,Arbnor Fadil Berisha,nga fshati Berishë.I ndjeri ishte në mesin e personaliteteve i cili gëzonte respekt në fshatë dhe për tej tij.Mungesa dhe humbja e tijë për fshatin tonë është shumë e madhe..Zoti e shperbleftë me dritën e xhenetit! Për kohën e ceromonis së vorrimit ju njoftojmë me kohë.

- Advertisement -

- Advertisement -
Të fundit
- Advertisement -
Lajme të lidhura
- Advertisement -