fbpx
-5 C
Pristina
E diel, 5 Shkurt, 2023

E dhimbshme: Kjo është familja që u shua e tëra në Stamboll, mes tyre vajza 3-vjeçare

- Advertisement -

Duhet Lexuar

Shpërthimi në Stamboll nuk kurseu as të miturit. Janë bërë të ditur emrat e tjerë të viktimave që humbën jetën në shpërthimin e ndodhur ditën e djeshme në Stamboll.

Adem Topkara, bashkëshortja e tij Elif Topkara dhe vajza e tyre 2-vjeçare Eliz Ilay kanë gjetur vdekjen tragjike në sulmin e djeshëm.

Mediat turke raportuan se viktima po ashtu mbetën edhe një baba me vajzën e tij 3-vjeçare.

- Advertisement -

Gruaja e dyshuar si autore e sulmit është vënë në pranga nga policia dhe pamjet janë bërë virale në rrjet.

Ministri i Brendshëm turk ka akuzuar kurdët për sulmin e ndodhur në shëtitoren e populluar të Stambollit.

- Advertisement -

Të fundit

Ish trajneri i famshëm i Prishtinës: Jam shumë i sëmurë, mund të vdes në çdo moment

Trajneri i njohur kroat i futbollit, Mirosllav Çiro Blazheviq, nuk është në gjendje të mirë shëndetësore, por së shpejti...
- Advertisement -

Më shumë

- Advertisement -