-0.5C
Pristina
27 Janar, 2021 - 14:41

E bija e Lutfi Hazirit duket për bukuri, çanta e saj firmato mban çmim marramendës

Kënga Haziri bukur shpesh komentohet për paraqitjet e saj në rrjetet sociale.

E bija e Lutfi Hazirit shquhet për bukurinë e saj natyrale.

Së fundi, ka rënë në sy çanta e saj firmato e kreatorit Karl Lagerfeld.

Një çantë e tillë, kushton 325 euro dhe Kënga e posedon atë.

Kujtojmë faktin se Kënga jo rrallë herë edhe provokon me asetet e saj, dhe këtë e bën me shumë qejf.

 

Të fundit

Të tjera nga rubrika