14.1 C
Pristina
Saturday, October 1, 2022
- Advertisement -

Dy autoblinda të Forcave Speciale të Policisë së Kosovës janë përplasur në afërsi të Gazivodës

Dy automjete të blinduara të Policisë Speciale të Kosovës janë përplasur në afërsi të Gazivodës, nuk ka të lënduar, por automjeteve janë shkaktuar dëme të mëdha materiale.

Siç ka thënë për Kosova Online, zëdhënësi i Policisë së Kosovës për rajonin e Veriut, Branislav Radoviq, “ende nuk ka raport të plotë policor, përveç konfirmimit se nuk ka të lënduar”.

- Advertisement -

“Këto janë dy automjete të blinduara dhe ekipet janë në terren ku janë duke vazhduar hetimet, pas së cilës do të dimë më shumë detaje”, tha Radoviq.

- Advertisement -
Të fundit
- Advertisement -
Lajme të lidhura
- Advertisement -