21.8 C
Pristina
E enjte, 8 Qershor, 2023

Duke kërcyer e qeshur para varrit, video e Megi Pojanit “pushton” rrjetin

- Advertisement -

Të rekomanduara

Motrat Pojani, Marsela dhe Megi. Dy vajzat, të njohura në rrjetet sociale por edhe në media pak ditë më parë kanë vizituar varrezat e të ndjerëve të tyre.

Si çdo gjë tjetër edhe këtë vizitë në varreza ato e kanë ndarë në rrjetet e tyre sociale. Por ajo që iu ka rënë në sy të gjithëve është se si motrat Pojani janë tallur në varreza.

- Advertisement -

Vetë Marsela ka publikuar një video ku tregon Megin teksa ‘pastron’ varrin, qesh, kërcen dhe tallet para familjarit të tyre të ndjerë.

- Advertisement -
- Advertisement -

Të fundit

Mediat në Beograd jehonë propozimit të Ramës për Asociacionin

Mediat në Beograd kanë reaguar për draft-propozimin e kryeministri Edi Rama për Asociacionin e komunave serbe në Kosovë, që...

Më shumë