fbpx
0.3 C
Pristina
E martë, 31 Janar, 2023

Dua Lipa: Është koha të çIirohemi nga shtypja e mashkuIIit dhe të tregojmë anën tonë femërore

- Advertisement -

Duhet Lexuar

Kur bëhet fjalë për paraqitjet e saj në skenë dhe para kamerës, këngëtarja Dua Lipa nuk ka frikë asnjëherë të tregojë seksualitetin dhe feminilitetin e saj.

Tani këngëtarja e “Neë Rules” dëshiron që gratë të kenë besimin për të bërë të njëjtën gjë dhe të jenë krenare.

- Advertisement -

“Ne është dashur kohë e gjatë për ta ndier se kush jemi në të vërtetë dhe për të eksploruar anën seksuale dhe femërore të vetes”, u shpreh ajo.

Dua, beson se gratë për dekada nuk kanë pasur njohjen që meritojnë, shkruan The Sun, transmeton Klankosova.tv.

“Ne po ndërtojmë kështjellat tona, por jo domosdoshmërisht duke marrë njohjen që meritojmë. Brezat e rinj kanë një vështrim vërtet interesant për jetën”, është shprehur ajo.

- Advertisement -

Të fundit

Ramush Haradinaj: Krijimi i Asociacionit, rruga e vetme për të arritur tek marrëveshja finale

Kryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës Ramush Haradinaj thotë se Prishtina nuk duhet të mbetet peng i Asociacionit...
- Advertisement -

Më shumë

- Advertisement -