18.7 C
Pristina
Tuesday, May 21, 2024

“Du me ba krenar babin”, vajza shembullore do t’iu prek me lotët dhe fjalët për babain e saj të ndjerë

- Advertisement -

Ditën e nis në mesin e bagëtive. Lejla Goqaj nga Juniku që kur ishte 3-vjeçe filloi të kujdesej për bagëtitë që ka në shtëpi.

- Advertisement -

Njëkohësisht, ajo është vajzë shembullore në shkollë. Madje, shpeshherë, gjatë kohës kur ajo ruan bagëtitë merr librat me vete që të mësoj.

Ajo thotë se ëndrra e saj e madhe është që ta bëjë krenare babain e saj të ndjerë.

- Advertisement -

Video e T7 në linkun më poshtë:

- Advertisement -
Lajmet e fundit
- Advertisement -
Lajme të lidhura
- Advertisement -