fbpx
2.5 C
Pristina
E martë, 31 Janar, 2023

Droni fluturon në stadium, ndërpritet ndeshja e Premierligës

- Advertisement -

Duhet Lexuar

Është ndërprerë ndeshja e Premierligës mes Southamptonit dhe Aston Villës.

Arsyeja për këtë ishte një dron që ishte futur në stadium.

Gjyqtari i ndeshjes i ftoi lojtarët e dy ekipeve në zhveshtore.

- Advertisement -

Megjithatë, pak minuta më vonë ndeshja ka rinisur.

Rezultati aktual është 0:0 ku po mbaron pjesa e parë.

- Advertisement -

Të fundit

Raci: Nuk është mirë të përdoret metoda “Grenell” për të ardhur në pushtet

Analisti Gazmir Raci dyshon se po përgatitet rrëzimi i kryeministrit Albin Kurti. Sipas tij, skenari për rrëzimin e kryeministrit aktual...
- Advertisement -

Më shumë

- Advertisement -