22.3 C
Pristina
Thursday, July 18, 2024

Driton TaIi: Ja kush po ja kaIIxon Batonit krejt ato që po ndodhin brenda dyerve të mbyIIura në BrukseI!

- Advertisement -

Baton Haxhiu deri tash disa herë ka pretenduar që ka inforata të sakta se çka do të ndodhë mbi zhvillimet e dialogut mes Kosovës dhe Serbisë, duke treguar çka do të ndodhë.

- Advertisement -

E ish këshilltari i Glau Konjufcëd, Driton Tali ka ironizuar duke thënë se, “kush po ja kallxon Batonit krejt ato që po ndodhin brenda dyerve të mbyllura në Bruksel?”.

Postimi në Facebook:

- Advertisement -

Kush po ja kallxon Batonit krejt ato që po ndodhin brenda dyerve të mbyllura në Bruksel?

Me hesap Borelli dhe Llajçaku, se i ka “shokë” të moçëm

Batoni si patriot drenicak që osht, nuk ma merr mendja që ka kontakt me Vuçiçin.

- Advertisement -
- Advertisement -
Lajmet e fundit
- Advertisement -
Lajme të lidhura
- Advertisement -