fbpx
29.7 C
Pristina
E martë, 24 Maj, 2022

Drenicaku ia vjedh motrës shporetin dhe lavatriçen, e më pas i shet

Rekomandime

Një person është arrestuar në Skenderaj për shkak të vjedhjes.

Sipas policisë, i dyshuari kishte vjedhur dhe më pas shitur një shporet elektrik dhe një makinë për larjen e rrobave, të motrës së tij.

Njoftimi i plotë i PK-së:

Skenderaj, 17.01.2022 – 14:50.

Është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar për shkak se kishte vjedhur dhe më pas shitur një shporet elektrik dhe një makinë për larjen e rrobave, pronë e motrës së tij .

I dyshuari përveç vjedhjes më parë kishte kanosur vëllain dhe babain e tij për çka kishte pas edhe urdhër mbrojtës ndaj familjarëve të tij, të cilin nuk e kishte respektuar.

Me vendim të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje për 48 orë.

Më shumë artikuj

Të fundit