16.7 C
Pristina
Thursday, September 29, 2022
- Advertisement -

Drejtorja e Arsimit jep lajmin: Nesër nis mësimi në Gjakovë

Drejtorja e Arsimit në Komunën e Gjakovës, Eranda Kumnova – Baci, ka thënë se nesër do të nisë procesi mësimor.

Ajo në një lidhje të drejtpërdrejt në Prime Time, ka treguar se cilat shkolla do të nisin mësimin në këtë komunë, raporton Gazeta10.

- Advertisement -

“Kryesisht për të gjitha shkollat, ka vendosur këshilli i mësimdhënësve, dhe vendimi ka ardhë prej tyre”, ka thënë ajo.

- Advertisement -
Të fundit
- Advertisement -
Lajme të lidhura
- Advertisement -