-4 C
Pristina
16 Janar, 2021 - 11:58

Djalit të Thaçit i ndodh e pa pritura në Facebook, ka një lutje për ndjekësit e tij

- Advertisement -

Megjithëse jo shumë aktiv në rrjetet sociale kohët e fundit, Endriti mjaft shpesh bëhet pjesë e mediave.Endriti, zakonisht zë vend në media për jetën e tij luksoze dhe vajzat me të cilat ai flirton.

Mirpo së fundmi, djali i ish presidentit befasoi ndjekësit e tij, duke postuar një paralajmërin në rrjetet sociale.

Atij i ndodhi e pa pritura në Facebook, dikush hapi një llogari të rreme dhe për këtë reagoi edhe vet ai, duke i lutur ndjekësit të raportojnë atë faqe.

Të fundit

Të tjera nga rubrika