25.7 C
Pristina
23 Qershor, 2021 - 22:38

Djali i vogël feston ditëlindjen, ish-ministri ndan videon emocionuese me të birin

Ish-ministri e ka uruar publikisht për ditëlindjen djalin e vogël, i cili mbush 2 vjeç, teksa ka shpërndarë edhe një video të ngrohtë familjare ku Golik është ulur në prehrin e tij.

Në video dëgjohet teksa Tahiri e pyet djalin e vogël se sa vjeç mbush Golik, dhe ai i përgjigjet ‘du’ dhe e tregon edhe me gishta.

VIDEO

 

Të fundit

Të tjera nga rubrika

Hapësirë reklamuese