fbpx
-1.3 C
Pristina
E hënë, 30 Janar, 2023

Ditari model i një mësuesi që vështirë që e gjen sot / FOTO

- Advertisement -

Duhet Lexuar

Një mësues që i kushtoi deri në momentin e fundit të jetës së tij të gjithë diturinë, duke nxjerrë breza të tërë të sukseshmëm që sot jetojnë dhe punojnë në të katër anët e botës.

Respekt pa fund për mësuesit tanë që sakrifikuan, respekt pa fund për ty mësues Ismeti.

- Advertisement -

Je një model që do të mbajmë gjithmonë në zemër derisa të jemi gjallë.

Këto janë shënimet e fundit të mësuesit tonë të dashur dhuruar për faqen tonë nga Enkelejda Nanushi.

- Advertisement -

- Advertisement -

Të fundit

HeIIbanianz, shqiptarët që po ‘tmerrojnë’ britanikët: S’ka poIicë që i ndalon

Gangsterët shqiptarë të veshur me Balaclava që përdorin automatikë kanë pushtuar rrugët e Londrës, duke shkaktuar britanikët. Një artikull i...
- Advertisement -

Më shumë

- Advertisement -