fbpx
-0.3 C
Pristina
E enjte, 9 Shkurt, 2023

Dimri erdhi, meteorologët tregojnë motin për sot

- Advertisement -

Duhet Lexuar

Moti në Kosovë do të jetë me vranësira dhe reshje shiu të intensitetit të dobët.

Temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet 0 e 2 gradë Celsius.

- Advertisement -

Ndërkaq maksimalet e ditës parashihen të lëvizin ndërmjet 5 e 7 gradë Celsius, njofton Instituti Hidrometeorolgjik i Kosovës.

- Advertisement -

Të fundit

Luftë për të jetuar, 70 orë nën rrënoja, shpëtohet vogëlushi në Turqi, përlot ekipin: Nesër kam shkollë

Historitë njerëzore që zbulohen pas tërmetit në Turqi sa herë që ekipet e shpëtimit arrijnë të nxjerrin një person...
- Advertisement -

Më shumë

- Advertisement -