8.6 C
Pristina
E diel, 4 Dhjetor, 2022
- Advertisement -

Dhuna ndaj nënës së dëshmorit, gazetarja shqiptare Rudina Xhunga shpërthen në lot

Vijojnë edhe më tutje reagimet rreth rastit që ndodhi sot në qendrën “Orenda” në Pejë.

Kësaj radhe foli edhe gazetarja Rudina Xhunga. Kjo e fundit, teksa raportonte shpërtheu në lot.

- Advertisement -

“Prindërit tanë trajtohen në mënyrë kafshërore dhe ne flasim për politikë. Gënjejmë veten ne. Nuk mund ta gënjejmë më veten. Është e padrejtë. Duhet të flasim për empati, duhet të flasim për dhembshuri. Mjaft është mjaft. Dua të them t’u thaftë ajo dorë moj grua që e bëre”, tha ndër të tjera gazetarja.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Dritare Tv (@dritare_tv)

VIDEO

- Advertisement -
Të fundit
- Advertisement -
Lajme të lidhura
- Advertisement -