22 C
Pristina
Tuesday, August 9, 2022

Dhëndri u ofron dasmorëve k0kainë në Serbi, “i gjithë fshati mbush hundët me të bardhë”

Në një video që po qarkullon në rrjete sociale, të ftuarit e një dasme në Serbi shihen duke kënduar këngën “I gjithë fshati mbush hundët me të bardhë”, dhe në të njëjtën kohë duke marr kokainë.

Ajo që ra në sy ishte konsumimi transparent i k0kainës nga të ftuarit.

Teksa në sallën e festave tingëllonte kënga “Gjithë fshati mbush hundët me të bardhë”, dhëndri vendosi t’u ofronte të ftuarve k0kainë. Siç shihet në video, ka një sasi të konsiderueshme të dr0gës  në tabaka dhe të ftuarit janë mbIedhur rreth dhëndrit dhe presin të gjithë në radhë për të marrë nga një vijë.

Edhe nusja dhe një grua e moshuar, që supozohet se është nëna ose vjehrra e saj, po merrnin k0kainë nga një tabaka së bashku.

Të fundit
Lajme të lidhura