10 C
Pristina
Wednesday, February 21, 2024

Detaje tronditëse: Naim Murseli dyshohet se porositi vrasjen e bashkëshortes së tij

- Advertisement -

Tashmë Policia e Kosovës ka konfirmuar se janë arrestuar dy persona si të dyshuar për përfshirje në vrasjen e Liridona Murselit, bashkëshortes së Naim Murseliut.

- Advertisement -

Nacionale ka mësuar se të arrestuarit janë vrasësi, dhe vet Naim Murseli.

Burimet tona kanë bërë me dije se Policia fillimisht ka arrestuar vrasësin, i cili më pas ka treguar se Murseli porositi vrasjen e saj./Nacionale

- Advertisement -
Lajmet e fundit
- Advertisement -
Lajme të lidhura
- Advertisement -