8.1 C
Pristina
Friday, October 7, 2022
- Advertisement -

Deshi të udhëtojë me pasaportë të dikujt tjetër nga aeroporti i Prishtinës

Policia e Kosovës ka bërë të ditur se një grua ka dashur që me pasaportë të Shqipërisë në emër të dikujt tjetër të udhëtojë nga aeroporti Adem Jashari.

- Advertisement -

Siç njofton policia, pasaporta është konfiskuar, ndërsa me vendim të prokurorit, e dyshuara është liruar dhe rasti ka shkuar në procedurë të rregullt.

- Advertisement -
Të fundit
- Advertisement -
Lajme të lidhura
- Advertisement -