8.1 C
Pristina
Friday, October 7, 2022
- Advertisement -

Deputetja Kica, në zgjedhjet e ardhshme do të përfundojë në studio televizive, si analiste

Komentatori e analisti politik, Krenar Shala ka thënë se deputetja Doarsa Kica me largimin e saj nga partia GUXO, do të përfundojë në studiot televizive duke u bërë analiste.

- Advertisement -

Shala në Info10 ka shtuar se Kica ka vendosur ta ndërroj partinë, pasi që e njëjta nuk ka arritur qëllimet e saj private, shkruan Gazeta10.

“Ka mundësi që zonja në fjalë që ka vendosur ta ndërroj partinë, nuk ka arritur qëllimet e saj private.

Dhe në shenjë hakmarrje që ta ndërroj partinë. Qytetarët do ta ndëshkojnë atë.

- Advertisement -

Duhet me marrë mësim, sepse është një numër i madh politikanëve në Kosovë që kanë bërë gjëra të tilla dhe pastaj janë bërë analista”, tha Shala.

- Advertisement -
Të fundit
- Advertisement -
Lajme të lidhura
- Advertisement -