29.8 C
Pristina
Wednesday, August 17, 2022
- Advertisement -

Deputeti i PDK’së “i bie” vioIinës derisa Mimoza Kusari mbante fjalim në Kuvend

Deputeti i Partisë Demokratike të Kosovës, Ardian Kastrati, ka marrë vëmendje me një veprim që ka bërë gjatë seancës së sotme të Kuvendit.

Derisa Shefja e Grupit Parlamentar të Vetëveendosjes, Mimoza Kusari-Lila po fliste në foltore, Kastrati është parë duke bërë me gjeste sikur po i bie violinës.

- Advertisement -

I njëjti më pas i përshëndet kolegët dhe duket sikur niset për të dalë jashtë sallës.

VIDEO

- Advertisement -
Të fundit
- Advertisement -
Lajme të lidhura
- Advertisement -