8.1 C
Pristina
Friday, October 7, 2022
- Advertisement -

Deputetes së VV-së i vdes një person shumë i rëndësishëm

Deputetes së Lëvizjes Vetëvendosje, Jetmire Vrenezi i ka vdekur nëna.

Lajmin e ka kumtuar vetë Vrenezi, përmes një postimi në Facebook, të hënën.

- Advertisement -

“Njoftojmë familjarët, miqët dhe dashamirët se mbrëmë në moshën 77 vjeçare ka ndërruar jetë Nëna jonë SEVDIJE VRENEZI”, ka shkruar ajo.

Varrimi i të ndjerës bëhet sot me 29.08.2022 në ora 16:00 në Varrezat e fshatit Marali – Malishevë.

“Allahu e shpërbleftë me Xhenet! Të pikëlluar familja Vrenezi dhe Paçarizi”, përmbyllet njoftimi i deputetes për vdekjen e nënës së saj.

- Advertisement -

- Advertisement -
Të fundit
- Advertisement -
Lajme të lidhura
- Advertisement -