fbpx
0.3 C
Pristina
E shtunë, 28 Janar, 2023

DekIarata e çuditshme e ish futbollistit shqiptar: Po të kisha vajzë do e martoja me MiIinkoviq – Saviqin!

Duhet Lexuar

Deklaratë e çuditshme e Igli Tare, ish futbollistit shqiptar. Në një intervistë të dhënë për “Mozzartsport”, ish-futbollisti i kombëtares shqiptare, që aktualisht mban postin e drejtorit sportiv të Lazios, duket se e pëlqen shumë mesfushorin serb Milinkoviq – Saviq, një deklaratë e çuditshme.

“Ai erdhi si djalë dhe tani është një burrë i rritur. Pas tetë vitesh në klub, për ne ai është një person i rëndësishëm dhe jo vetëm një futbollist. Kjo është ajo që unë e vlerësoj më shumë tek ai. Ai është shumë i thjeshtë si person.

- Advertisement -

Një qenie njerëzore e përulur. Ai kurrë nuk ka qenë mendjemadh apo arrogant. Ai është një djalë shumë i sjellshëm. Dhe meqë lojtari është diçka tjetër… Ai mund të bëjë edhe më mirë”-tha ai.

closevolume_off
Më tej Igli Tare shtoi se nëse do të kishte pasur vajzë, do ta kishte martuar me Milinkoviq-Saviqin.

“Nëse do të kisha një vajzë, do t’ia jepja për martesë. A jam mjaft i qartë? Ai është një djalë shumë i qetë. Ai ka shumë respekt për mua dhe gjithmonë e kritikoj. Ndonjëherë pas një loje, kur luan mirë, vjen të më kërkojë një mendim.

Unë gjithmonë them se nuk është mirë, dhe ai bën shaka se nuk jam i kënaqur kurrë. Unë gjithmonë i them atij që ta lërë pas vetes atë që ka bërë. Të vazhdojmë të shikojmë përpara dhe të rritemi”-deklaroi Tare. Deklaratë e çuditshme!

- Advertisement -

Të fundit

12 mijë pula u groposën në Skenderaj: Fermeri që ‘u mor në qafë’ nga vërshimet [VIDEO]

Fermerit Liridon Geci nga fshati Llaushë i Skënderajt, vërshimet i kanë shkaktuar dëme të mëdha materiale, përcjell portali Rajoni.org. Atij...
- Advertisement -

Më shumë

- Advertisement -