6.6 C
Pristina
23 Tetor, 2020 - 00:58

Dashi për kurban i ikën pronarit dhe hyn në restorant

Në ditën e parë të Kurban Bajramit, në provincën turke Bartin, u regjistrua një pamje e pazakontë.

Dashi, i cili ishte planifikuar për kurban, iku nga pronari dhe hyri në një restorant.

Kamerat e vëzhgimit regjistruan panikun që ai shkaktoi mes klientëve.

Sipas dëshmitarëve okularë, dashi shpëtoi nga duart e pronarit dhe hyri në një restorant buzë rrugës.

Dashi u kap nga stafi i restorantit dhe iu kthye pronarit.

Të fundit

Eliot Engel më 28 tetor do jetë pjesë e një tryeze të rrumbullakët për Kosovën

Udhëheqësi i Komitetit për Marrëdhënie me Jashtë në Dhomën e Përfaqësuesve, Eliot Engel, do të marrë pjesë në një tryezë të rrumbullakët për të...

Kur presidenti Ibrahim Rugova shtronte Darkën e Lamës

Nën patronatin e presidentes së vendit, edhe këtë vit, është organizuar Darka e Lames apo si njihet ndryshe Dita e Falënderimeve, e cila, për...

Richard Grenell të dielën viziton katedralen e njohur të serbëve

Emisari amerikan për dialogun Kosovë-Serbi, Richard Grenell pritet që të dielën të marrë pjesë në shërbimin e shenjtë në katedralen e serbëve Shën Sava,...

Prishtinë: Nesër dhe të shtunën do të mbyllen dy rrugë për qarkullim

Kryetari i Prishtinës, Shpend Ahmeti, ka njoftuar se gjatë të premtes dhe të shtunës dy rrugë do të mbyllën për qarkullim nga ora 07:30...

Të tjera nga rubrika

Eliot Engel më 28 tetor do jetë pjesë e një tryeze të rrumbullakët për Kosovën

Udhëheqësi i Komitetit për Marrëdhënie me Jashtë në Dhomën e Përfaqësuesve, Eliot Engel, do të marrë pjesë në një tryezë të rrumbullakët për të...

Kur presidenti Ibrahim Rugova shtronte Darkën e Lamës

Nën patronatin e presidentes së vendit, edhe këtë vit, është organizuar Darka e Lames apo si njihet ndryshe Dita e Falënderimeve, e cila, për...

Richard Grenell të dielën viziton katedralen e njohur të serbëve

Emisari amerikan për dialogun Kosovë-Serbi, Richard Grenell pritet që të dielën të marrë pjesë në shërbimin e shenjtë në katedralen e serbëve Shën Sava,...

Prishtinë: Nesër dhe të shtunën do të mbyllen dy rrugë për qarkullim

Kryetari i Prishtinës, Shpend Ahmeti, ka njoftuar se gjatë të premtes dhe të shtunës dy rrugë do të mbyllën për qarkullim nga ora 07:30...