4.8 C
Pristina
Wednesday, December 6, 2023

Dalin pamjet si në filma: Momenti kur policia e shtrin për toke dhe e arreston taksistin

- Advertisement -

Janë publikuar pamjet e një arrestimi që ka ndodhur më herët.

- Advertisement -

Policia e ka arrestuar një taksist në mënyrë të ashpër si në filma, duke e shtrirë përtoke.

Më poshtë mund ta shihni videon:

- Advertisement -

- Advertisement -
Lajmet e fundit
- Advertisement -
Lajme të lidhura
- Advertisement -