fbpx
-9 C
Pristina
E enjte, 9 Shkurt, 2023

Çun Lajqi reagon ndaj portaleve që përhapen lajmin e rremë për vdekjen e Mirush Kabashit

- Advertisement -

Duhet Lexuar

Për herë të dytë është shpërndarë një lajm i rremë për vdekjen artistit shqiptar Mirush Kabashi shkruan Kosova ime.

Ndaj këtij lajmi të rremë ka reaguar ashpër aktori i njohur Çun Lajçi./kosovaime.tv

- Advertisement -

Postimi i plotë

Mirush!

Je Kabash ti dhe e dinë se banë gjithçka e çon randë, prandaj turrën si mizat n’m… e ta thërrasin vdekjen tash e dy herë, ca mjeranë që lekun e kanë babë e nanë!
Por meqë je artist nderi e mjeshtër fjale, përbije edhe ket shkrim dashakeq, se shpirtzitë e kan për ca lek, e s’përtojnë edhe m… me hangër, edhe gratë e veta me i shitë, edhe vetvetën me pa n’varr, veç ne me i lexua rrenat e tyne e ata me fitua lek!
Kokën lart Mirush Kabashi se pluhun i madh po çohet mbrapa madhështisë sate!
Mua ka kohë që s’me numërojnë ndër të gjallët, prandaj shkruaj e flas e këndoj!
01.01.2023

- Advertisement -

Të fundit

Grabiten kamionin me ndihma që Fenerbahçe dërgoi për të prekurit nga tërmeti, arrestohen nga Policia turke

Pas fatkeqësisë së tërmetit, një grup personash kanë grabitur kamionin me ndihma që Fenerbahçe dërgoi për të prekurit nga...
- Advertisement -

Më shumë

- Advertisement -