fbpx
-1.2 C
Pristina
E hënë, 30 Janar, 2023

Çuditet deputeti i LDK-së: Qysh? Rugovën në profil e share postimet e Kurtit?

- Advertisement -

Duhet Lexuar

Deputeti i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Besian Mustafa ka reaguar pasi në rrjete sociale ka parë se profile që e kanë ish-presidentin Ibrahim Rugova në fotografi  të profilit dhe flamurin Dardan  kanë shpërndarë statuset e kryeministrit të Kosovës, Albin Kurti.

“Qysh? Rugovën në profil, flamurin Dardan në foto, share postimet e Kurtit”, ka shkruar Mustafa duke pyetur ndjekësit e tij në ‘facebook’ se si e konsiderojnë një veprim të tillë.

- Advertisement -

Lidhja Demokratike e Kosovës dhe Lëvizja Vetëvendosje janë në rivalitet të madh që nga prishja e koalicionit të fundit dhe zgjedhjet e 14 shkurtit.

- Advertisement -

Të fundit

A është e rrezikshme të pish kafe me stomakun bosh?

Shumë njerëzve u pëlqen të pinë kafe në mëngjes. Megjithatë, disa të tjerë pohojnë se pirja e kafesë me...
- Advertisement -

Më shumë

- Advertisement -