7.7 C
Pristina
E mërkurë, 7 Dhjetor, 2022
- Advertisement -

Çmimet “astronomike” në Kosovë: Katër drunjë të shkurtuar 4,79 euro

Një qytetari nga Dragashi katër drunj të shkurtuar i kanë kushtuar 4.79 euro centë në pikën e “Viva Fresh”-it në Dragash.

Në etiketën e thesit me katër drurë shkruan se kjo sasi është “0.022 m3 dru”.

- Advertisement -

Ai, pasi i ka blerë këta katër drunj, ka shkrepur një fotografi dhe ka bërë një koment ironik:

“Ishalla nuk ndien kamini im se në shenjë proteste ma mbush dhomën tym!”

Se a është i lartë ky çmim i drunjve, vlerësojeni vetë.

- Advertisement -

- Advertisement -
Të fundit
- Advertisement -
Lajme të lidhura
- Advertisement -