fbpx
-3.9 C
Pristina
E diel, 5 Shkurt, 2023

Çka po ndodh në Skënderaj?! Zbarkojnë njësi të shumta policore në pjesë të ndryshme

- Advertisement -

Duhet Lexuar

Njësia speciale sot në orët e mbrëmjes është vendosur në disa lokacione të qytetit të Skënderajt.

Sipas disa burimeve të portalit Rajoni disa policë janë parë te njëra nga kompanitë “Rent a Car” duke qëndruar para portës së tyre, ndërsa tjetrën patrullë në fillim të sheshit./rajoni.org

- Advertisement -

Të fundit

Bugajski flet për ndezjen e një fitili tjetër ballkanik në Kosovë

Washingtoni dhe Brukseli po ndezin një tjetër fitil ballkanik duke ushtruar presion mbi Prishtinën për të krijuar një Asociacion...
- Advertisement -

Më shumë

- Advertisement -