-4 C
Pristina
16 Janar, 2021 - 12:13

Çitaku uron Ritën: Vazhdo të shkëlqesh

- Advertisement -

Artistja kosovare me famë botërore, Rita Ora po feston 30 vjetorin e lindjes.

Në këtë ditë të veçantë për të, Rita ka pranuar urime nga emra e personalitete të njohura.

Një urim për të ka bërë edhe ish-ambasadorja Vlora Çitaku, e cila ka publikuar një fotografi të Ritës ku shihet përkrah ish-presidentit amerikan, Barack Obama dhe bashkëshortja e tij, Michelle, gjatë performanca e saj vite më parë në Shtëpinë e Bardhë.

“Shumë urime ditëlindja Rita, një shpirt i bukur që na sjell kaq shumë kënaqësi të gjithë neve. Vazhdo të shkëlqesh”, ka shkruar Çitaku në urim.

https://www.facebook.com/vlora.citaku.1/posts/10157418163982414

Të fundit

Të tjera nga rubrika