8.1 C
Pristina
Thursday, April 25, 2024

Cikloni Mesdhetar po afrohet, çfarë pritet të ndodhë

- Advertisement -

Qendra Ciklone ka përfshirë Mesdheun, e cila është afruar drejt Shqipërisë duke shkaktuar stuhi ere të vrullshme dhe reshje shiu me intensitet të lartë në zonën e Shkodrës.

- Advertisement -

Sipas meteorologes Rezarta Xhakollari, stuhia do të vazhdojë deri pas mesnate në vendin tonë.

Era do të jetë mbi 30 m /sek dhe dallgëzim të lartë mbi 8 ballë. 

- Advertisement -
Lajmet e fundit
- Advertisement -
Lajme të lidhura
- Advertisement -