8.6 C
Pristina
E diel, 4 Dhjetor, 2022
- Advertisement -

Çfarë thotë kryetari i Pejës Gazmend Muhaxheri për rrahjen e të moshuarës

Kryetari i Pejës, Gazmend Muhaxheri është deklaruar për rastin e rrahjes së të moshuarës në Qendrën për të Moshuar “Orenda” në Pejë.

Në reagimin e tij, kryetari Muhaxheri tha se Komuna e Pejës nuk menaxhon me institucionin në fjalë.

- Advertisement -

Teksa fton inspektoratin e shëndetësisë dhe organet e rendit që ta trajtojnë këtë rast.

Reagimi i tij i plotë:

- Advertisement -
Të fundit
- Advertisement -
Lajme të lidhura
- Advertisement -