-3.7 C
Pristina
16 Janar, 2021 - 02:59

SHOWBIZ

- Advertisement -

Natyrale dhe në bikini, Adriana Lima nuk lë vend për imagjinatë

Është koha e pushimeve dhe figurat më të njohura në botë po qëndrojnë në vende luksoze dhe bregdetet më të bukura të botës. Këtë sezon...

Nora Istrefi tregon ‘asetet’ në fustan të shkurtë

Këngëtarja atraktive, Nora Istrefi, së fundi ka postuar një fotografi mjaft tërheqëse në rrjetin social “Instagram”. Nora në fotografi është veshur me një fustan të...

Video, Miliarderja 22 vjeçare hidhet në det nga jahti

Kylie Jenner ka bërë një arratisje në Portofino të Italisë ku po shijon pushimet në jahtin 250 milion dollarësh që ajo ka marrë me...

Kënga e re e Taynas dhe Dafina Zeqirit nxit reagimin e Rita Orës

Dueti mes Taynas dhe Dafina Zeqirit ka marrë vëmendjen edhe të Rita Orës. Këngëtarja shqiptare me famë botërore ka promovuar dy artistet kosovare përmes llogarisë...

Nora e djegë prapë rrjetin, fotot e fundit janë tepër seksi

Nora Istrefi vazhdon të jetë një ndër femrat më atraktive në estradën e Kosovës. Edhe pse së fundi ka qenë shtatëzënë, ajo ende ka një...

Zbulohet diçka e turpshme për Dua Lipën

Instituti britanik për “Performancën e Muzikës Moderne” ka analizuar ndjekësit e llogarive të njerëzve të famshëm në Instagram. Ky institut ka nxjerrë të dhëna shokuese...
- Advertisement -

Must Read

- Advertisement -