-3.7 C
Pristina
16 Janar, 2021 - 03:11

SHËNDETËSI

- Advertisement -

Gjethet e manaferrave, kuruese për zemrën dhe kockat

Manaferrat konsiderohen si tepër të çmuara në mesin e kurave të ndryshme bimore. Manaferra, me shijen e ëmbël dhe pakëz të thartë është një...

Ja si me një hap ta hiqni qafe dhjamin nga beli

Po, mirë e keni lexuar. Çokollata e zezë është aleat në luftimin e dhjamit dhe yndyrave. Pakëson oreksin dhe ju mban të ngopur. Në...
- Advertisement -

Must Read

- Advertisement -